Gdzie wynajmować apartamenty nad morzem?

W sezonie wakacji i urlopów turystyczne miejscowości przeżywają prawdziwe oblężenie. Wiele jest miejsc, do których warto się wybrać, ale nie warto decyzji o wyborze miejsca podejmować zbyt spontanicznie. W naszym poradniku podpowiemy wam w jakich krajach najlepiej będzie wynajmować apartamenty nad morzem i dlaczego akurat właśnie tam. Zanim wyjedziemy warto również przejrzeć wiele różnych blogów podróżniczych i stron z podobnymi jak nasz poradnikami dla turystów.

Gorąca Chorwacja

Chorwackie plaże są bardzo lubiane przez Polaków, ale jeszcze nie każdy odkrył ich piękno oraz inne walory. Okazuje się bowiem, że pobyt w chorwackich apartamentach nad morzem wcale nie jest drogi i możemy wynająć sobie naprawdę luksusowe kwatery za stosunkowo nieduże pieniądze. Tego typu apartamenty na przykład w Hiszpanii byłyby o wiele droższe, a komfort urlopowania w tych miejscach jest podobny. Nie można nie dodać, że sami Chorwaci są dla Polaków trochę jak bracia, dzięki czemu odczuwamy tam wyjątkowe poczucie pewnego rodzaju wspólnoty z mieszkańcami.

chorwacja

Przyjazne skandynawskie wybrzeża

Mitem jest, że w Skandynawii wszystko jest szalenie i przerażająco drogie. Jeżeli zapoznamy się bliżej z cenami obowiązującymi w różnych regionach Skandynawii okazuje się, że są one zbliżone do cen w Warszawie. Możemy tam spokojnie wynająć luksusowe apartamenty nad morzem za naprawdę nie przerażająco wysokie pieniądze. Wielkim plusem wypoczynku w Skandynawii jest czyste, świeże powietrze, ogromna ilość pięknej przyrody i zapierające dech w piersiach widoki.

Daleka, ale przyjazna Portugalia

Portugalia jest najdalej z przedstawianych przez nas regionów, ale z pewnością warto wziąć ją pod uwagę podczas poszukiwania apartamentu nad morzem w dobrej cenie i lokalizacji. Wielkim plusem Portugalii są sami Portugalczycy, którzy okazują turystom wyjątkową sympatię. Portugalia posiada w swojej turystycznej ofercie naprawdę piękne i okazałe apartamenty, a ceny za ich wynajem również nie powinny nas w jakiś sposób negatywnie zaskoczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.